Logowanie:
Użytkownik:
Hasło:
Aktualności
News #1

NOWOŚCI W OFERCIE!

Oprogramowanie Monitorujące i Raportujące - rozwiązanie dla firm, które realizują projekty dotowane z funduszy UE.

mSymfonia - mobilne rozszerzenie programu Handel premium

 
  News #2  
   

Bezpłatne wersje demonstracyjne programów Systemów SYMFONIA® są wersjami jednostanowiskowymi, aktywnymi bezterminowo. Dane dołączonej firmy demonstracyjnej również aktywne są bezterminowo. Założona samodzielnie w programie firma i zgromadzone tam dane będą funkcjonowały bez żadnych ograniczeń przez okres 60 dni od momentu pierwszego uruchomienia.
Referencje


"Firma warta polecenia !"


"Profesjonalna firma, fachowa pomoc oraz zgrany zespół wy- kwalifikownaych ekspertów."

Piotr Sielski , INTER-S
www.inter-s.pl
 
 

<- powrót

RAKS SQL Magazyn i Sprzedaż Wersja dla: Windows
RAKS SQL Sprzedaż to system oparty na architekturze klient-serwer.
Obejmuje moduły: sprzedaż, zakupy, gospodarka magazynowa, kasa, bank, rozrachunki oraz generator raportów.
Bezpłatna, wydajna baza danych Firebird, działająca w systemach Windows i Linux.

RAKS SQL CRM Wersja dla: Windows
RAKS SQL CRM to aplikacja do zarządzania relacjami z klientem. Pozwala zwiększyć skuteczność działania i rentowność przedsiębiorstwa.

RAKS 2000 Finanse i Księgowość Wersja dla: DOS / Windows
Program niezbędny dla sprawnego prowadzenia księgowości w firmach i biurach rachunkowych. Program jest zgodny z przepisami prawa, na bieżąco udoskonalany i aktualizowany.

 

RAKS 2000 Sprzedaż i Gospodarka Magazynowa   Wersja dla: Windows
Ułatwia i usprawnia prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej oraz sprzedaż towarów i usług w średniej wielkości firmach handlowych. Zapewnia kontrolę, ewidencję, rozliczenie towarów i usług. Wystawia niezbędne dokumenty handlowe, magazynowe i kasowe

 

RAKS 2000 – Kadry i Płace  Wersja dla: Windows
Umożliwia sprawne prowadzenie ewidencji kadrowych, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków oraz rozliczenia z urzędami skarbowymi i ZUS. Elastyczność programu pozwala na łatwe dostosowywanie go do zmieniających się przepisów podatkowych i ZUS. RAKS 2000 KP współpracuje z programem Płatnika

 

RAKS 2000 – Środki Trwałe  Wersja dla: Windows
Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację i umarzanie środków trwałych, wyposażenia, wartości niematerialnych i prawnych. Jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i biur rachunkowych prowadzących rozliczenia majątku trwałego wielu niezależnych jednostek.

 

RAKS 2000 Kasa i Bank wersja dla: Windows
Moduł umożliwia wystawianie dokumentów kasowych, tworzenie raportów kasowych. Rejestruje przelewy przychodzące i wystawia przelewy wychodzące, rejestruje i rozlicza zaliczki.

 

RAKS 2000 – Księga Przychodów i Rozchodów Wersja dla: Windows
Przeznaczony do prowadzenia ewidencji i rozliczeń podatkowych, obowiązujących w małych firmach, prowadzących uproszczoną księgowość. Program doskonale wspomaga zarówno podatnika samodzielnie prowadzącego księgę, jak pracę grupową np. w biurze rachunkowym

<- powrót

 
Prawa autorskie zastrzeżone © 2005 UNI-COM.pl